Boldogságórák Magyarországon
a pozitív pszichológia módszereivel

2014-ben indítottuk útjára a Boldogságóra programot, melynek fővédnöke Prof. Dr. Bagdy Emőke és mely a pozitív pszichológia tudományos eredményeire építve szeretné fejleszteni a gyermekek boldogságra való képességét olyan módszerek és gyakorlatok kidolgozásával, melyeket pedagógusok és szülők egyaránt eredményesen használhatnak.

A Boldogságóra program csapatával azon dolgozunk, hogy a programban való részvétel lehetősége minél több gyermekhez eljusson, hogy ezáltal ők képességeiket kibontakoztatva boldog felnőtté válhassanak, olyan emberekké, akik tudatosabban élnek, felelősséget vállalnak, elfogadják önmagukat és másokat. Boldog emberek pedig boldog családokat, boldog közösségeket és boldog társadalmat hozhatnak létre.

Elért eredményeink:

eredmenyek_boldogsagora_2018

A program hatékonyságát az ELTE Pozitív Pszichológia Laboratóriuma vizsgálta és a Prof. Oláh Attila vezetésével végzett kutatás eredményeire alapozva tudományosan bizonyított, hogy a boldogságórák növelik a gyermekek önbizalmát, kreativitását és kitartását.

Nézz bele a boldogságórákba!

Milyen lehetőséget kínál a Boldog Iskolák és Boldog Óvodák támogatási programja az intézményeknek?

tamogatoiprogram_tartalom1

30 órás boldogságóra akkreditált képzés a pedagógusoknak

tamogatoiprogram_tartalom2

Bemutató workshoplehetőség a szülőknek

tamogatoiprogram_tartalom3

Boldogságóra szakmai csomag a boldogságórát tartó pedagógusoknak

tamogatoiprogram_tartalom4

Munkafüzetek boldogságórás tanulóknak

Most te is segíthetsz nekünk ebben a munkában és egy-egy intézmény örökbefogadásával hozzájárulhatsz ahhoz, hogy minél több gyermek részt tudjon venni a boldogságórák élménygazdag feladataiban, gyakorlataiban és ezáltal nyitottabbá, kreatívabbá, magabiztosabbá válhassanak.

• Ha szeretnél egy forradalmian új kezdeményezés részese lenni,
  • ha szülőként fontos számodra, hogy gyermeked egy olyan iskolába járhasson, ahol a boldogság elérésének, fenntartásának és fokozásának lehetőségeit is tanítják az órákon,
  • ha régi iskoládat és szülővárosodat szeretnéd támogatni abban, hogy egy valóban hatékony programot megvalósíthassanak,
  • ha fontosnak tartod a gyermekek életszeretetre való nevelését és valamilyen módon segíteni szeretnél egy ilyen kezdeményezést,
  • ha társadalmi felelősségvállalás keretein belül szeretnél egy tudományos módszertanra épülő és hosszútávon ható projekt mellé állni,

Csatlakozz hozzánk!

Hogyan tudsz segíteni?

Különböző támogatási csomagokat állítottunk össze számodra, melyekkel támogathatod nemcsak a gyermekek, de a pedagógusok és akár a szülők pozitív gondolkodásának fejlesztését is. A támogatási csomagban az alábbiak szerepelnek:

• Boldogságóra akkreditált képzés a pedagógusoknak
  • Boldogságóra szakmai csomag pedagógusoknak
  • Boldogságóra munkafüzetek a gyermekek számára
  • Bemutató workshop a szülőknek

Az egyes csomagok összegét átlagos tanulói és tantestületi létszámmal számoltunk. A konkrét iskola igényei alapján ezek az összegek és a csomagok tartalmai eltérhetnek.

smile1

Támogatói SMILE csomag

350.000 Ft – Munkafüzetek egy osztály számára

Támogatói HAPPY csomag

650.000 Ft – Tantestület képzése + 1 osztály támogatása

Támogatói GOLD csomag

950.000 Ft – Tantestület képzése + 4 osztály támogatása

Amit te és a vállalatod/vállalkozásod nyer:

• A „Boldog Iskolák büszke támogatója” / „Jobb Veled a Világ” címet és oklevelet
  • Egy fontos küldetés üzleti nagykövete lehetsz
  • A boldogságórák pozitív hatása a családokhoz, szülőkhöz is elér, akik ezáltal kiegyensúlyozottabbak lehetnek
  • A most gyerekei a jövő munkavállalói lesznek, így hosszútávú humánerőforrás stratégiai célokat alapozhatsz meg a támogatásoddal

Támogatói előnyök bővebben:

• Megjelenési lehetőségek a programhoz kapcsolódó online felületeken
  • Egy olyan vállalkozói csapat tagja lehetsz, akik felelősséget vállalnak a jövő nemzedékének boldogságáért
  • Támogatóknak tartott szakmai napon részvétel
  • Mivel közhasznú alapítvány vagyunk, ezért a támogatás értékének 20 százalékát leírhatjátok a társasági adóaalapotokból

Kapcsolatfelvétel:

email: info@boldogsagora.hu
telefon: +36 70 3954422
iroda: 1141 Budapest, Hermina út 12.

Jobb Veled a Világ Alapítvány
Civil Díjas közhasznú szervezet