Boldog Iskolák és Óvodák Magyarországon és a környező országokban


A beérkezett Boldog Iskola pályázatok száma: 349
A Boldogságórákba bevont gyerekek száma: 27.742
Csoportok száma: 1.439
Boldog Iskolák külföldön: Ausztria, Horvátország, Románia, Ukrajna, Szerbia, Szlovákia

A táblázatban szereplő intézményeket a pályázatok feldolgozásának függvényében folyamatosan frissítjük!

Örökös Boldog Iskola és Óvoda

Abasári Aba Sámuel Általános Iskola Magyarország Abasár
Addetur Baptista Gimnázium, Szakgimnázium és Szakiskola Magyarország Budapest
Ajkai Városi Óvoda – Patakparti Magyarország Ajka
Ászári Jászai Mari Általános Iskola Gárdonyi Géza Általános Iskolája Kerékteleki Magyarország Kerékteleki
Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Magyarország Jánosháza
Benedek Elek Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola Magyarország Budapest
Bőcsi Általános Iskola, Szakközépiskola, Alapfokú Művészeti Iskola Magyarország Bőcs
Budapest XXIII. Kerületi Török Flóris Általános Iskola Magyarország Budapest
Debreceni Árpád Vezér Általános Iskola Magyarország Debrecen
Délegyházi Hunyadi János Általános Iskola Magyarország Délegyháza
Dr. Balási József Általános Iskola /Scoala Gimnaziala Dr. Balási József Románia Bihar megye, Érkörvélyes
Dr. Gelei József Általános Iskola Románia Árkos
Dunaföldvári-Bölcskei Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Gimnázium Beszédes József Általános Iskolája Magyarország Dunaföldvár
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola Magyarország Eger
Gárdonyi Zoltán Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Magyarország Biharkeresztes
Gyömrői Weöres Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Magyarország Gyömrő
Győri Nádorvárosi Ének-zenei Általános Iskola Magyarország Győr
Herceghalmi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Magyarország Herceghalom
Hófehérke Napköziotthon Románia Sepsiszentgyörgy
Kalocsai Fényi Gyula Általános Iskola Belvárosi Általános Iskolája Magyarország Kalocsa
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Magyarország Kazincbarcika
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Béke Általános Iskolája Magyarország Kecskemét
Kecskeméti Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény Juhar utcai tagintézmény-Kollégium Intézményegység Magyarország Kecskemét
Kiskunhalasi SZC Kiskunfélegyházi Kossuth Lajos Szakképző Iskolája és Kollégiuma Magyarország Kiskunfélegyháza
Kisnánai Szent Imre Általános Iskola Magyarország Kisnána
Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Magyarország Soltvadkert
Középiskolai Leánykollégium Magyarország Budapest
Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja Magyarország Baja
Magyarpolányi Kerek Nap Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Magyarország Magyarpolány
Miskolci Könyves Kálmán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Kaffka Margit Általános és Alapfokú Művészeti Tagiskolája Magyarország Miskolc
Nagyboldogasszony Egyházi Alapiskola és Óvoda Szlovákia Gúta
Nyársapáti Mátyás Király Általános Iskola Magyarország Nyársapáti
Oroszlányi Hunyadi Mátyás Általános Iskola Magyarország Oroszlány
Pápai Erkel Ferenc Ének-Zenei Általános Iskola Magyarország Pápa
Petőfi Sándor Általános Iskola Románia Székelykeresztúr
Radó Tibor Általános Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény Magyarország Győr
Recski Jámbor Vilmos Általános Iskola Magyarország Recsk
Rédei Móra Ferenc Általános Iskola Magyarország Réde
Rétsági Általános Iskola Madách Imre Tagintézménye Magyarország Keszeg
Speciális Általános Iskola Sepsiszentgyörgy Románia Sepsiszentgyörgy
Szandaszőlősi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Magyarország Szolnok
Székely Mikó Kollégium Sepsiszentgyörgy Románia Sepsiszentgyörgy
Székesfehérvári Vörösmarty Mihály Általános Iskola Magyarország Székesfehérvár
Szent László Római Katolikus Teológiai Líceum Nagyvárad Románia Nagyvárad
Szentendrei Barcsay Jenő Általános Iskola Magyarország Szentendre
Újpesti Halassy Olivér Német Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola és Nyelvoktató Nemzetiségi Iskola Magyarország Budapest
Úri Szent Imre Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Magyarország Úri
Üllés, Forráskút, Csólyospálos Községi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Csólyospálosi Tagintézménye Magyarország Csólyospálos
Várkonyi István Általános Iskola Magyarország Cegléd
Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola Magyarország Veszprém
Zalaegerszegi Szakképzési Centrum Lámfalussy Sándor Szakképző Iskolája Magyarország Lenti

Boldog Iskola és Óvoda

“AGY” Tanoda Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Magyarország Szentendre
“Nicolae Colan” Általános Iskola – Pinocchio Napköziotthon Románia Sepsiszentgyörgy
10-es számú Általános Iskola Szatmárnémeti Románia Szatmárnémeti
A “Vasút a Gyermekekért” Alapítvány Szegedi Óvodája Magyarország Szeged
Abonyi Montágh Imre Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Óvoda és Általános Iskola Magyarország Abony
Áchim András utcai Óvoda Tégláskert Telephelye Magyarország Debrecen
Akácliget Óvoda Nyíracsád Magyarország Nyíracsád
Alsó-Tisza-menti Egyesített Óvoda Csanyteleki Napközi Otthonos Óvoda Magyarország Csanytelek
Alsójózsai Kerekerdő Óvoda Magyarország Debrecen
Andor Ilona Ének-Zenei Általános és Alapfokú Művészeti Baptista Iskola Magyarország Budapest
Andreetti Károly Általános Iskola és Művészeti Iskola Magyarország Sóskút
Angolpalánta Montessori Óvoda Magyarország Fót
Arany János Általános Iskola Szerbia Oromhegyes 24426
Aranyossy Ágoston Református Óvoda és Általános Iskola Magyarország Hódmezővásárhely
Ászári Jászai Mari Általános Iskola Gárdonyi Géza Általános Iskolája Kerékteleki Bársonyos Telephely Magyarország Bársonyos
Ausztriai Magyar Pedagógusok Egyesülete Ausztria Bécs
Bajai Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Kollégium és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény Szakiskola Magyarország Baja
Bajai Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Kollégium és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Készségfejlesztő Iskola Magyarország Baja
Bárczi Gusztáv Általános Iskola, Speciális Szakiskola és Egységes Művelődési Intézmény Magyarország Veszprém
Barcsi Széchenyi Ferenc Gimnázium és Kollégium Magyarország Barcs
Bárnai Általános Iskola Magyarország Bárna
Bartók Béla Elméleti Líceum Románia Temesvár
Bátai Pitypang Óvoda és Bölcsőde Magyarország Báta
Batthyány Lajos Általános Iskola Géza Fejedelem Tagiskolája Magyarország Úrhida
Béke Utcai Általános Iskola Magyarország Szeged
Békés Megyei Hunyadi János Gimnázium, Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium Magyarország Mezőkovácsháza
Bélapátfalvai Petőfi Sándor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Magyarország Bélapátfalva
Bernecebaráti Barátcinege Óvoda Magyarország Bernecebaráti
Besenyőteleki Bóbita Óvoda és Bölcsőde Magyarország Besenyőtelek
Biharkeresztesi Bocskai István Általános Iskola Magyarország Biharkeresztes
Biharkeresztesi Bocskai István Általános Iskola Magyarország Biharkeresztes
Biharkeresztesi Szivárvány Óvoda és Bölcsőde Magyarország Biharkeresztes
Biharkeresztesi Szivárvány Óvoda és Bölcsőde Bojti Tagóvoda Magyarország Bojt
Biharkeresztesi Szivárvány Óvoda és Bölcsőde Nagykereki Tagóvoda Magyarország Nagykereki
Bokréta Önkormányzati Óvoda Magyarország Tompa
Boldogfalva Óvoda Magyarország Debrecen
Bögözi Általános Iskola Románia Bögöz, Hargita megye
Böhönyei Gézengúz Óvoda Magyarország Böhönye
Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola Magyarország Budakeszi
Budapest XIV. kerületi Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola Magyarország Budapest
Budapest XIV. kerületi Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola Telephelye Magyarország Budapest
Budapest XVI. Kerületi Kölcsey Ferenc Általános Iskola Magyarország Budapest
Budapest XVI. kerületi Szent-Györgyi Albert Általános Iskola Magyarország Budapest
Budapest XVII. Kerületi Czimra Gyula Általános Iskola Magyarország Budapest
Budapest XXI. kerületi Lajtha László Általános Iskola Magyarország Budapest
Budapest XXIII. Kerületi Mikszáth Kálmán Általános Iskola Magyarország Budapest
Bükkábrányi Arany János Általános Iskola Magyarország Bükkábrány
Cecei Általános Iskola Magyarország Cece
Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola Magyarország Cegléd
Chernel József Önkormányzati Óvoda 1. Magyarország Álmosd
Comenius Gimnázium Zselíz Szlovákia Zeliezovce
Csaholci Általános Iskola Csaholc
Csécsei Gézengúz Óvoda és Bölcsöde Magyarország Csécse
Cserepka János Középiskola Magyarország Pécs
Csík Ferenc Általános Iskola és Gimnázium Magyarország Budapest
Csiky Gergely Főgimnázium Románia Arad
Csipike Napköziotthon Románia Sepsiszentgyörgy
Csurgói Eötvös József Általános Iskola Magyarország Csurgó
Csurgói Eötvös József Általános Iskola Arany János Általános Iskolája Magyarország Somogyudvarhely
Csurgói Eötvös József Általános Iskola II.Rákóczi Ferenc Általános Iskolája Magyarország Csurgó
Darus utcai Magyar-Német Két Tannyelvű Általános Iskola Magyarország Budapest
Debreceni Fazekas Mihály Általános Iskola Magyarország Debecen
Debreceni Lorántffy Zsuzsanna Általános Iskola Magyarország Debrecen
Debreceni Szakképző Centrum Baross Gábor Középiskolája és Kollégiuma Magyarország Debrecen
Debreceni Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Magyarország Debrecen
Dédai Általános Iskola Ukrajna Kárpátajla, 90234 Déda
Derecskei Bocskai István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Magyarország Derecske
Diósgyőri Nagy Lajos Király Általános Iskola Magyarország Miskolc
Diósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus Általános Iskola Magyarország Miskolc
Dombóvári József Attila Általános Iskola Magyarország Dombóvár
Dombóvári Szivárvány Óvoda és Bölcsőde Magyarország Dombóvár
Domoszlói III. András Általános Iskola Magyarország Domoszló
Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Magyarország Békés
Dunakeszi Szent István Általános Iskola Magyarország Dunakeszi
Dunapataji Kodály Zoltán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Géderlaki Szent László Általános Iskolája Magyarország Géderlak
Ecseri Andrássy utcai Óvoda Magyarország Ecser
Egri Balassi Bálint Általános Iskola Magyarország Eger
Egyházasharaszti Körzeti Általános Iskola Magyarország Egyházasharaszti
Elekes Vencel Általános Iskola Románia Gyergyóújfalu
Előszállási Patakparti Óvoda Magyarország Előszállás
Érdi Bolyai János Általános Iskola Magyarország Érd
Érsekcsanádi Napköziotthonos Óvoda Magyarország Érsekcsanád
Erzsébethelyi Általános Iskola Magyarország Békéscsaba
Eszterlánc Északi Óvoda Nyitnikék Tagintézmény Magyarország Nyíregyháza
Farkaslyuki Általános Iskola Magyarország Farkaslyuk
Fekete István – Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Gimnázium Magyarország Ajka
Felső-Mátrai Zakupszky László Általános Iskola Magyarország Mátraszentimre
Furtai Általános Művelődési Központ Bakonszegi Óvodája Magyarország Bakonszeg
Galgamácsai Egységes Hétszínvirág Óvoda és Bölcsőde Magyarország Galgamácsa
Gátéri Liget Óvoda és Szociális Szolgáltató Magyarország Gátér
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola Magyarország Gödöllő
Gyengénlátók Általános Iskolája, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézménye és Kollégiuma Magyarország Budapest
Győri Szolgáltatási Szakképzési Centrum Mosonmagyaróvári Bolyai János Általános Iskolája, Informatikai és Közgazdasági Szakgimnáziuma Magyarország Mosonmagyaróvár
Győri Tánc- és Képzőművészeti Általános Iskola, Szakgimnázium és Kollégium Magyarország Győr
Győri Váci Mihály Általános Iskola Magyarország Győr
Gyulai Implom József Általános Iskola 5. számú Általános Iskola és Sportiskola Tagintézménye Magyarország Gyula
Gyurátz Ferenc Evangélikus Általános Iskola Magyarország Pápa
Hajdúböszörményi Bethlen Gábor Általános Iskola Magyarország Hajdúböszörmény
Hajdúböszörményi Bocskai István Általános Iskola Magyarország Hajdúböszörmény
Halmajugrai Arany János Általános Iskola Magyarország Halmajugra
Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum Románia Szatmárnémeti
Haranglábi Oktatási-Nevelési Komplexum Ukrajna Kárpátalja, Beregszászi járás Harangláb
Hatvani Varázskapu Óvoda Magyarország Hatvan
Havasi Gyopár Óvoda Románia Balánbánya
Hernád Óvoda és Egységes Óvoda-Bölcsőde, Napközi Konyha Magyarország Bőcs
Hernádnémeti Napközi Otthonos Óvoda és Bölcsőde Magyarország Hernádnémeti
Hernádnémeti Napközi Otthonos Óvoda és Bölcsőde Szeretetkuckó Tagóvodája és Bölcsődéje Magyarország Újcsanálos
Hódmezővásárhelyi Varga Tamás Általános Iskola Magyarország Hódmezővásárhely
Hortobágyi Nyitnikék Óvoda Magyarország Hortobágy
Huszka Hermina Általános Iskola Magyarország Örkény
Ilosvai Selymes Péter Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Magyarország Abaújszántó
Izsó Miklós Általános Iskola Magyarország Izsófalva
Jászkarajenői Széchenyi István Általános Iskola Magyarország Jászkarajenő
Juhász Gyula Református Gimnázium és Szakképző Iskola Magyarország Makó
Kalász Suli Általános Iskola és Alaopfokú Művészeti Intézmény Magyarország Budakalász
Kalocsai Fényi Gyula Általános Iskola Magyarország Kalocsa
Kápolnásnyéki Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola Magyarország Kápolnásnyék
Kazinczy Ferenc Baptisa Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Magyarország Nyírbogdány
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Magyar Ilona Általános Iskolája Magyarország Kecskemét
Kecskeméti Belvárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola Városföldi Általános Iskolája Magyarország Városföld
Kecskeméti Bevárosi Zrínyi Ilona Általános Iskola II.Rákóczi Ferenc Általános Iskolája Magyarország Kecskemét
Kecskeméti Szakképzési Centrum Szent-Györgyi Albert Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Magyarország Kecskemét
Kertvárosi Óvoda Magyarország Pécs
Kertvárosi Óvoda Siklósi Úti Tagóvodája Magyarország Pécs
Kétegyházai Mezőgazdasági Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium Magyarország Kétegyháza
Kis-forrás Német Nemzetiségi Általános Iskola Magyarország Perbál
Kisgejőci Egry Ferenc Oktatási-Nevelési Komplexum “Óvoda-Középiskola” Ukrajna Kisgejőc
Kiskunfélegyházi Darvas Általános Iskola Magyarország Kiskunfélegyháza
Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola Magyarország Kiskunfélegyháza
Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola Platán Utcai Tagintézménye Magyarország Kiskunfélegyháza
Kiskunmajsai Arany János Általános Iskola Magyarország Kiskunmajsa
Kislángi Tamási Áron Általános Iskola Magyarország Kisláng
Kispesti Bolyai János Általános Iskola Magyarország Budapest
Kiss Árpád Általános Iskola Magyarország Balassagyarmat
Kodolányi János Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Intézmény Magyarország Pécsvárad
Komáromi Jókai Mór Gimnázium Magyarország Komárom
Komáromi Szivárvány Óvoda Magyarország Komárom
Komlói Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola és Kollégium Magyarország Komló
Kőbányai Fekete István Általános Iskola Magyarország Budapest
Kőbányai Gyermekek Háza Óvoda Magyarország Budapest
Kőbányai Komplex Óvoda, Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény Magyarország Budapest
Kölcsey Ferenc Főgimnázium 29-es számú Napköziotthonos Tagóvoda Románia Szatmárnémeti
Kölcsey Ferenc Főgimnázium Szatmárnémeti Románia Szatmárnémeti
Köllő Miklós Általános Iskola Románia Gyergyócsomafalva
Kunszentmártoni Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Magyarország Kunszentmárton
Lázár Ervin Általános Iskola Magyarország Budapest
Lázári Petőfi Sándor Szaklíceum Románia Lázári
Lengyel Laura Óvoda Magyarország Újfehértó
Lengyel Laura Óvoda Aranykapu Tagóvoda Magyarország Újfehértó
Lengyel Laura Óvoda Napsugár Tagóvoda Magyarország Újfehértó
Létavértesi Arany János Általános Iskola Magyarország Létavértes
Lilla Téri Általános Iskola Magyarország Debrecen
Lippói Gárdonyi Géza Általános Iskola Magyarország Lippó
Losonci Téri Általános Iskola Magyarország Budapest
Losontzi István Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium Magyarország Cegléd
Magyar Tanítási Nyelvű Alapiskola és Óvoda Szlovákia Hegyéte, Hegyéte 644. Szlovákia
Magyar Tannyelvű Alapiskola és Gimnázium Szlovákia Bratislava
Magyar Tannyelvű Alapiskola, Deresk Szlovákia Deresk
Magyarok Nagyasszonya Katolikus Általános Iskola Magyarország Sükösd
Márai Sándor Magyar Tanítási Nyelvű Gimnázium és Alapiskola Szlovákia Kassa
Markazi Várvölgye Általános Iskola Magyarország Markaz
Maroslelei Zengő Óvoda Magyarország Maroslele
Martfűi József Attila Általános Iskola Magyarország Martfű
Megyaszói Mészáros Lőrinc Körzeti Általános Iskola Magyarország Megyaszó
Méhteleki Óvoda és Konyha Magyarország Méhtelek
Meixner Ildikó Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Óvoda, Általános Iskola, Fejlesztő Nevelés-Oktatást Végző Iskola, Készségfejlesztő Iskola, Szakiskola és Kollégium Magyarország Mohács
Mezőkeresztesi Kossuth Lajos Általános Iskola Magyarország Mezőkeresztes
Mezőlaki Arany János Általános Iskola Magyarország Mezőlak
Micimackó Napközi Románia Mádéfalva
Mikó Óvoda Románia Kolozsvár
Mogyoródi Szent László Általános Iskola Magyarország Mogyoród
Mohács Térségi Általános Iskola Magyarország Mohács
Móra Ferenc Általános Iskola Románia Székelyudvarhely, Hargita megye
Mórahalom Város Önkormányzata Napköziotthonos Óvoda Magyarország Mórahalom
Muraszemenyei Napköziotthonos Óvoda Magyarország Muraszemenye
Műszaki Iskola Szerbia Ada
Nagycserkeszi Nyitnikék Óvoda éys Konyha Magyarország Nagycserkesz
Nagyfügedi Arany János Általános Iskola Magyarország Nagyfüged
Nagykállói Általános Iskola Magyarország Nagykálló
Nagykárolyi 1-es számú Napköziotthon / GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 CAREI Románia Nagykároly
Nagykőrösi II. Rákóczi Ferenc Általános Ískola Magyarország Nagykőrös
Napköziotthonos Óvoda Magyarország Fábiánháza
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola Magyarország Fülöp
Nőtincsi Vár-Lak Óvoda Magyarország Nőtincs
Nyékládházi Kossuth Lajos Általános Iskola Magyarország Nyékládháza
Nyírbéltek Gyöngyszem Óvoda, Konyha és Községi Könyvtár Magyarország Nyírbéltek
Nyíregyházi Bárczi Gusztáv Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola, Kollégium és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény Magyarország Nyíregyháza
Nyíregyházi Bem József Általános Iskola Magyarország Nyíregyháza
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye Magyarország Nyíregyháza
Ófalui Német Nemzetiségi Kétnyelvű Egységes Óvoda-Bölcsőde Magyarország Ófalu
Olaszi Általános Iskola Magyarország Olaszi
Orosháza Városi Önkormányzat Napköziotthonos Óvodája Magyarország Orosháza
Orosháza Városi Önkormányzat Napköziotthonos Óvodája Bácska utcai telephely Magyarország Orosháza
Orosháza Városi Önkormányzat Napköziotthonos Óvodája Bajcsy utcai Telephely Magyarország Orosháza
Orosháza Városi Önkormányzat Napköziotthonos Óvodája Ifjúság utcai telephely Magyarország Orosháza
Orosháza Városi Önkormányzat Napköziotthonos Óvodája Könd utcai Telephely Magyarország Orosháza
Orosháza Városi Önkormányzat Napköziotthonos Óvodája Móricz utcai telephelye Magyarország Orosháza
Orosháza Városi Önkormányzat Napköziotthonos Óvodája Uzsoki utcai Telephely Magyarország Orosháza
Óvoda Köbölkút Szlovákia Köbölkút
Ózdi Árpád Vezér Általános Iskola Magyarország Ózd
Őrhalmi József Attila Általános Iskola Magyarország Őrhalom
Paksi II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola Magyarország Paks
Pálmonostorai Gárdonyi Géza Általános Iskola Magyarország Pálmonostora
Pálos Óvoda Magyarország Pálosvörösmart
Papi Kölcsey Ferenc Általános Iskola Magyarország Pap
Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola Magyarország Tiszaföldvár
Péczeli József Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Magyarország Putnok
Pécsi BVI Szieberth Róbert Általános Iskola Magyarország Pécs
Pécsi Illyés Gyula Általános Iskola Magyarország Pécs
Péri Öveges József Általános Iskola Magyarország Pér
Pesterzsébet Gyermekmosoly Óvoda Magyarország Budapest
Petőfi Sándor Általános Iskola Hajdújárás Szerbia Hajdújárás
Polgárdi Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Magyarország Polgárdi
PTE Gyakorló Általános Iskola Gimnázium és Szakgimnázium Általános Iskolája Magyarország Pécs
Rákóczifalvai II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Magyarország Rákóczifalva
Rátkai Német Nemzetiségi, Kéttannyelvű Általános Iskola Magyarország Rátka
Re-Crea Tanulócsoport Diósd Magyarország Diósd
Rimóci Szent István Általános Iskola Magyarország Rimóc
Rumi Játékvár Óvoda Magyarország Rum
Sajóvámosi Arany János Általános Iskola Magyarország Sajóvámos
Salgótarjáni Összevont Óvoda Aprófalva Tagóvodája Magyarország Salgótarján
Sárberki Általános Iskola Magyarország Tatabánya
Sárközújlaki Petőfi Sándor Általános Iskola Románia Livada
Sarmasági 1-es Számú Szakképző Líceum Románia Sarmaság
Sárszentmihályi Zichy Jenő Általános Iskola Magyarország Sárszentmihály
Scola Gimnaziala Dr.Stefan Vonhaz Petresti Mezőpetri Napközi Programú Óvoda Románia Mezőpetri
Siklósi Táncsics Mihály Gimnázium Magyarország Siklós
Siklósi Táncsics Mihály Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Intézmény Batthyány Kázmér Általános Iskolája Magyarország Siklós
SM Duraczky Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény Marcali Hétszínvirág Tagintézménye Magyarország Marcali
Sopronkövesdi Nefelejcs Óvoda Magyarország Sopronkövesd
Sorkifaludi Bokréta Óvoda Magyarország Sorkifalud
Speciális Alapiskola Hurbanovo Szlovákia Hurbanovo
Szabadszállási Petőfi Sándor Általános Iskola Magyarország Szabadszállás
Szacsvay Imre Általános Iskola Románia Nagyvárad
Szamosújvári Magyar Tannyelvű Elméleti Líceum Románia Szamosújvár
Százhalombattai Eötvös Loránd Magyar-Angol Kéttanításinyelvű Tagozatos Általános Iskola Magyarország Százhalombatta
Százhalombattai Napsugár Óvoda Magyarország Százhalombatta
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium, Általános Iskola Weöres Sándor Általános Iskolája Magyarország Szeged
Szeged és Térsége Eötvös József Gimnázium, Általános Iskola Kossuth Lajos Általános Iskolája Magyarország Szeged
Szegedi Szakképzési Centrum Móravárosi Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Magyarország Szeged
Szegő Gábor Általános Iskola Magyarország Szolnok
Szegvári Forray Máté Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Magyarország Szegvár
Székács József Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium Magyarország Orosháza
Szekszárdi Szakképzési Centrum Esterházy Miklós Szakképző Iskolája és Kollégiuma Magyarország Dombóvár
Szent József Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium Magyarország Debrecen
Szent József Iskolaközpont Magyarország Szekszárd
Szent Tamás Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola Magyarország Szolnok
Szentei Bóbita Óvoda és Bölcsőde Magyarország Szente
Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnázium Magyarország Szentendre
Szerencsi Szakképzési Centrum Tokaji Ferenc Gimnáziuma és Szakgimnáziuma Magyarország Tokaj
Szigethalmi Széchenyi István Általános Iskola Magyarország Szigethalom
Szikszai György Református Óvoda Magyarország Makó
Szikszai György Református Óvoda és Általános Iskola Magyarország Makó
Szivárvány Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola és Egységes Módszertani Intézmény Magyarország Nagykanizsa
Szolnok Városi Óvodák Kertvárosi Tagintézménye Magyarország Szolnok
Szolnoki Szolgáltatási SzC Vásárhelyi Pál Közgazdasági, Egészségügyi és Idegenforgalmi Két Tanítási Nyelvű Szakképző Iskolája Magyarország Szolnok
Szorgalmatosi Deák Ferenc Általános Iskola Magyarország Szorgalmatos
Szőnyi Bozsik József Általános Iskola Magyarország Komárom
Tabán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Magyarország Szeged
Tápi József Attila Általános Iskola Magyarország Táp
Tápiószecsői Pöttöm Óvoda Árpád úti Tagóvodája Magyarország Tápiószecső
Tápiószecsői Pöttöm Óvoda Kátai Úti Tagóvodája Magyarország Tápiószecső
Tápiószecsői Pöttöm Óvoda Rákóczi Úti Óvoda Magyarország Tápiószecső
Tápiószentmártoni Kubinyi Ágoston Általános Iskola Magyarország Tápiószentmárton
Tardonai Méhecske Óvoda Magyarország Tardona
Tarjáni Kéttannyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Magyarország Szeged
Tarnamérai Általános Iskola Magyarország Tarnaméra
Tasnádi Gimnázium Románia Tasnád
Tasner Antal Általános Iskola Magyarország Öskü
Tatrangi Sándor Általános Iskola Románia Uzon
Tengelic Természetvédő Óvoda Magyarország Mezőlak
Tessedik Sámuel Általános Iskola Magyarország Albertirsa
Tiszaújvárosi Széchenyi István Általános Iskola Magyarország Tiszaújváros
Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium Magyarország Székesfehérvár
Toró Tibor Általános Iskola Románia Kányád
Törteli Szent István Király Általános Iskola Magyarország Törtel
Túristvándi Molnár Mátyás Általános Iskola Kömörői Tagintézménye Magyarország Kömörő
Túrterebesi Általános Iskola/ Scoala Gimnaziala Turulung Románia Túrterebes
Újpesti Óvoda, Általános Iskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény Magyarország Budapest
Varga Domokos Általános Művelődési Központ Damjanich utcai Óvoda Magyarország Kunszentmiklós
Varga Domokos Általános Művelődési Központ Napköziotthonos Óvoda Magyarország Kunszentmiklós
Városközponti Óvoda Belvárosi Tagóvodája Magyarország Pécs
Vécsi Kisvakond Óvoda Magyarország Vécs
Véméndi Általános Iskola Magyarország Véménd
Villányi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Magyarország Villány
Villányi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola – Rákóczi Ferenc utcai Telephely Magyarország Villány
Vilmányi II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola Magyarország Vilmány
Visontai Szent-Györgyi Albert Általános Iskola Magyarország Visonta
Vörösmarti Általános Iskola Horvátország 31307 Zmajevac (Vörösmart)
Wesselényi Református Kollégium Románia Zilah
Základná škola s VJM – Alapiskola , Biel – Bély Szlovákia Biel (Bély)
Zakladna Skola S VJM Alapiskola Szlovákia Biskupice (Fülekpüspöki)
Zelk Zoltán Gimnázium Románia Érmihályfalva
Zentai Úti Általános Iskola Magyarország Székesfehérvár
Zöldliget Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Baptista Általános Iskola és Gimnázium Magyarország Velence
Zsigmondy Vilmos Gimnázium, Informatikai és Egészségügyi Szakgimnázium Magyarország Dorog
Zuglói Narancs Óvoda Magyarország Budapest